Kolejne sukcesy Jaśka

Od sukcesu do sukcesu w zawodach rangi międzynarodowej w wyciskaniu sztangi leżąc, podąża najsilniejszy mieszkaniec naszej gminy Jan Pastuszek.
9 listopada 2019 roku w Złotoryi w zawodach o Puchar Świata WRPF – World RAW Powerlifting Poland  w kategorii junior 19 zajął II miejsce, wyciskając 195 kg. Natomiast 1 grudnia Jasiek wziął udział w zawodach o PUCHAR ŚWIATA Bench Press-wyciskanie sztangi leżąc Federacji XPC, które odbyły się w Skórcu koło Siedlec. O medale i puchary walczyli tam zawodnicy z 19 państw, m.in. z Armenii, Słowacji i Włoch oraz mocna reprezentacja naszego kraju. Jasiek zdobył I miejsce w kategorii wagowej i wiekowej do lat 17, podnosząc 200 kg. Zajął również II miejsce w kategorii Open Junior do lat 23.
Utalentowanemu siedemnastolatkowi gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy pomyślnego rozwoju dalszej kariery.

Powiązane posty

23

Lip
Aktualności

Wieprzowskie sprawy na sesji Rady Gminy         

Po raz dwudziesty pierwszy w obecnej kadencji zebrali się radni na posiedzeniu Rady Gminy. Obrady odbyły się 7 lipca w budynku GOK w Tarnawatce. Główne punkty programu dotyczyły przedsięwzięć inwestycyjnych na terenie wsi Wieprzów. Sesja została zwołana w trybie nadzwyczajnym, a powodem takiej decyzji były pilna potrzeba wprowadzenia zmian w budżecie gminy i wieloletniej prognozie finansowej gminy.[…]