Kolejne sukcesy Jaśka

Od sukcesu do sukcesu w zawodach rangi międzynarodowej w wyciskaniu sztangi leżąc, podąża najsilniejszy mieszkaniec naszej gminy Jan Pastuszek.
9 listopada 2019 roku w Złotoryi w zawodach o Puchar Świata WRPF – World RAW Powerlifting Poland  w kategorii junior 19 zajął II miejsce, wyciskając 195 kg. Natomiast 1 grudnia Jasiek wziął udział w zawodach o PUCHAR ŚWIATA Bench Press-wyciskanie sztangi leżąc Federacji XPC, które odbyły się w Skórcu koło Siedlec. O medale i puchary walczyli tam zawodnicy z 19 państw, m.in. z Armenii, Słowacji i Włoch oraz mocna reprezentacja naszego kraju. Jasiek zdobył I miejsce w kategorii wagowej i wiekowej do lat 17, podnosząc 200 kg. Zajął również II miejsce w kategorii Open Junior do lat 23.
Utalentowanemu siedemnastolatkowi gratulujemy dotychczasowych sukcesów i życzymy pomyślnego rozwoju dalszej kariery.

Powiązane posty

Ogłoszenia

„Tarnawatka – daj się wkręcić”

Stowarzyszenie Wzgórze Przyjaźni realizuje projekt, którego efektem będzie wydanie publikacji pt. „Gmina Tarnawatka – daj sie wkręcić”. Celem projektu jest promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych poprzez wydanie publikacji promującej obszar LGD  pt: „Gmina Tarnawatka – daj się wkręcić!” Publikacja składać się będzie ze zdjęć promujących ofertę turystyczną, walory przyrodniczo  – krajobrazowe oraz […]