Podziel się sercem

Strażacy-ochotnicy z Tarnawatki włączyli się do akcji zbierania plastikowych nakrętek dla Hospicjum Santa Galla w Łabuniach.

W końcu marca przed budynkiem GOK i OSP w Tarnawatce przy ul. ks. Boguty 48, ustawione zostało symboliczne serce, do którego można wrzucać plastikowe nakrętki. Ten charakterystyczny i bardzo wymowny pojemnik, tarnawaccy strażacy zakupili z własnych środków. Zorganizowali też akcję na terenie całej gminy, w wyniku której zebrano wielką ilość nakrętek. Wszystko po to, żeby pomóc w utrzymaniu hospicjum dla osób z najcięższymi chorobami funkcjonującemu w Łabuniach.

Gratulując inicjatywy OSP w Tarnawatce, Redakcja zachęca wszystkich mieszkańców do przyłączenia się do tego przedsięwzięcia. Nawet najmniejszy gest z naszej strony pomoże ulżyć w cierpieniu osobom, którym choroba uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

 

 

 

 

 

 

Powiązane posty

Ogłoszenia

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI Wójt Gminy Tarnawatka ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na okres 3 lat, nieruchomości gruntowej wykorzystywanej rolniczo położonej w Hucie Tarnawackiej oznaczonej numerem: 1083/1 ark. 2 obr. Huta Tarnawacka o pow. 0,45 ha. Termin zagospodarowania nieruchomości 1.10.2021 – 30.09.2024r. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka 1083/1 ark. 2 przeznaczona jest […]

Ogłoszenia

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Spisz się. Rachmistrz zaprasza do świetlic INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań Jeszcze do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Aby ułatwić Państwu wypełnienie obowiązku spisowego, na terenie naszej gminy organizujemy mobilne punkty spisowe.  Mobilne punkty, w których spisywać będzie spisywać rachmistrz, zostaną ustawione: 12.09.2021r. w niedziele o godzinie 12.00 w Klocówce[…]