Przetargi rozstrzygnięte

W majowym wydaniu „Co w Naszej Gminie” pisaliśmy o 3 przetargach na realizację tegorocznych inwestycji na terenie Tarnawatki. Dziś możemy już poinformować, że dwa z nich zostały definitywnie rozstrzygnięte, a w stosunku do trzeciego umowa zostanie podpisana już wkrótce.

Za kwotę 614.938 zł firma TERMIX z Zamościa wykona termomodernizację budynku Urzędu Gminy. W ramach zadania wykonane zostaną m.in. docieplenie ścian i stropodachu, wymiana otworów zewnętrznych oraz ogrzewanie gazowe.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych z Tomaszowa Lubelskiego wybuduje drogę w Podhuciu za kwotę ponad 1,5 mln zł. Będzie ona przebiegała przez cała miejscowość aż do skrzyżowania z droga powiatową łączącą Tarnawatkę-Tartak z Wieprzowem.

W najbliższym czasie powinna zostać także podpisana umowa na realizację odcinka jezdni o długości ok. 600 m łączącej Pauczne z Hutą Tarnawacką.

Dzięki tym inwestycjom obrazy prezentowane na fotografiach na stałe znikną z naszego krajobrazu.

 

 

Powiązane posty

Ogłoszenia

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI Wójt Gminy Tarnawatka ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na okres 3 lat, nieruchomości gruntowej wykorzystywanej rolniczo położonej w Hucie Tarnawackiej oznaczonej numerem: 1083/1 ark. 2 obr. Huta Tarnawacka o pow. 0,45 ha. Termin zagospodarowania nieruchomości 1.10.2021 – 30.09.2024r. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka 1083/1 ark. 2 przeznaczona jest […]

Ogłoszenia

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Spisz się. Rachmistrz zaprasza do świetlic INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań Jeszcze do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Aby ułatwić Państwu wypełnienie obowiązku spisowego, na terenie naszej gminy organizujemy mobilne punkty spisowe.  Mobilne punkty, w których spisywać będzie spisywać rachmistrz, zostaną ustawione: 12.09.2021r. w niedziele o godzinie 12.00 w Klocówce[…]