Sukces Mateusza Krzyżanowskiego         

Niezwykle miło nam poinformować, że mieszkaniec naszej gminy Mateusz Krzyżanowski został mistrzem Polski LZS w biegu na 5000 metrów.

Zawody o Mistrzostwo Polski LZS w Lekkoatletyce odbyły się 5 i 6 czerwca w Słubicach. Reprezentujący barwy Tomasovii Mateusz Krzyżanowski w sobotę zajął czwarte miejsce w biegu na 1500 metrów. Jednak to, co najlepsze,  wydarzyło się w niedzielę, kiedy to Mateusz w biegu na 5000 metrów zdobył złoty medal!

Składamy serdeczne gratulacje naszemu młodemu mieszkańcowi i życzymy wielu dalszych sukcesów, które będziemy nadal śledzić i z wielką przyjemnością relacjonować naszym Czytelnikom.

                                                                                          Red.   

 

 

 

 

 

 

Powiązane posty

Ogłoszenia

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI Wójt Gminy Tarnawatka ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na okres 3 lat, nieruchomości gruntowej stanowiącej nieużytek położonej w obrębie ewidencyjnym Pańków oznaczonej numerem: 362/4 ark. 1 o pow. 0,12 ha. Termin zagospodarowania nieruchomości 1.11.2021 – 31.10.2024r. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka 362/4 ark. 1 przeznaczona jest pod zabudowę […]

Ogłoszenia

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI Wójt Gminy Tarnawatka ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na okres 3 lat, nieruchomości gruntowej stanowiącej nieużytek położonej w obrębie ewidencyjnym Pańków oznaczonej numerem: 192/4 ark. 1 o pow. 0,12 ha. Termin zagospodarowania nieruchomości 1.11.2021 – 31.10.2024r. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka 192/4 ark. 1 przeznaczona jest pod pola[…]