Sukces Mateusza Krzyżanowskiego         

Niezwykle miło nam poinformować, że mieszkaniec naszej gminy Mateusz Krzyżanowski został mistrzem Polski LZS w biegu na 5000 metrów.

Zawody o Mistrzostwo Polski LZS w Lekkoatletyce odbyły się 5 i 6 czerwca w Słubicach. Reprezentujący barwy Tomasovii Mateusz Krzyżanowski w sobotę zajął czwarte miejsce w biegu na 1500 metrów. Jednak to, co najlepsze,  wydarzyło się w niedzielę, kiedy to Mateusz w biegu na 5000 metrów zdobył złoty medal!

Składamy serdeczne gratulacje naszemu młodemu mieszkańcowi i życzymy wielu dalszych sukcesów, które będziemy nadal śledzić i z wielką przyjemnością relacjonować naszym Czytelnikom.

                                                                                          Red.   

 

 

 

 

 

 

Powiązane posty

23

Lip
Aktualności

Wieprzowskie sprawy na sesji Rady Gminy         

Po raz dwudziesty pierwszy w obecnej kadencji zebrali się radni na posiedzeniu Rady Gminy. Obrady odbyły się 7 lipca w budynku GOK w Tarnawatce. Główne punkty programu dotyczyły przedsięwzięć inwestycyjnych na terenie wsi Wieprzów. Sesja została zwołana w trybie nadzwyczajnym, a powodem takiej decyzji były pilna potrzeba wprowadzenia zmian w budżecie gminy i wieloletniej prognozie finansowej gminy. […]

23

Lip
Aktualności

300 plus tylko elektronicznie i w ZUS

Przypominamy, że od tego roku o świadczenie można ubiegać się wyłącznie elektronicznie – przez Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, portal Emp@tia lub bankowość elektroniczną. Zmienił się też organ, który prowadzi te sprawy. Od bieżącego roku właściwym do przyznania pomocy jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wsparcie będzie wypłacane tylko na rachunek bankowy, dlatego bardzo ważnym jest, by przekazać jego[…]