SUKCESY KGW

7 i 8 sierpnia Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Tarnawatka prezentowały się w Zamościu podczas dwóch konkursów : Pierwszy Ogólnopolski Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich Polska od Kuchni, gdzie brało udział KGW z Huty Tarnawackiej. Koło startowało w trzech kategoriach. W półfinale Wojewódzkim zdobyło wyróżnienie w kategorii Miss Wdzięku 45+.  Drugi konkurs organizowany przez Województwo Lubelskie to Półfinał Konkursu Kobieta Gospodarna Wyjątkowa. W tym konkursie startowały dwa koła KGW z Huty Tarnawackiej i KGW Tarnawatka. KGW Tarnawatka  zajęło II miejsce w kategorii ciasto jak dawniej. Piernik pani Teresy Sidor okazał się mistrzowski. Gratulujemy  sukcesów i zachęcamy inne koła z terenu naszej gminy do udziału w konkursach, jest to doskonała okazja do promocji, podpatrywania od innych ciekawych pomysłów i nawiązywania przyjaźni.

Monika Szczepaniuk

Powiązane posty

Ogłoszenia

INFORМACJA

INFORМACJA Wójt Gminy Tarnawatka podaje do publicznej wiadomości, iż w dniach 27-28 listopada oraz 11 i 18 grudnia 2021 r. KŁ nr 8 Łoś w Lublinie organizuje polowania zbiorowe m.in. na dziki na terenie obwodu 303 w Gminie Tarnawatka (wschodnia strona od drogi wojewódzkiej Tomaszów Lubelski – Łaszczów).

Ogłoszenia

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI Wójt Gminy Tarnawatka ogłasza 1. Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Tarnawatka, położonej w miejscowości Sumin, oznaczonej numerem 211/3 ark. 3 obręb Tarnawatka, stanowiącej grunty orne. Nieruchomość o pow. ogólnej 0,45 ha, uwidoczniona w KW ZA1T/00069499/7 zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest jako tereny upraw[…]