„TARNA-VOX” znowu śpiewa

Na XX Transgranicznym Festiwalu Pieśni o Roztoczu w Suścu, chór „TARNA-VOX” wyśpiewał III nagrodę.   Osiągnięcie tym  bardziej cenne, że zespół dopiero w czerwcu wznowił działalność po ponad rocznej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczną.

W niedzielę 25 lipca w amfiteatrze w Suścu w zmaganiach konkursowych w kategorii dowolny utwór ludowy, chór „TARNA-VOX” zaprezentował pieśń pt. „Moje miejsce”. Słowa tego pięknego utworu mówiące o Tarnawatce, napisała Katarzyna Jastrząb. Nasi śpiewacy zdobyli III miejsce. Najwyższą lokatę uzyskał Zespół „Grabowiczanki” z Grabowicy, a na drugiej pozycji sklasyfikowano Zespół „Aleksandrowiacy” z Aleksandrowa.

Dla powracającego dopiero do działalności i dodajmy bardzo uszczuplonego chóru, była to doskonała okazja do zaprezentowania się szerszej publiczności i zdobycia nowych doświadczeń. „TARNA-VOX” wciąż zaprasza miłośników śpiewu, którzy mogą wesprzeć jego działalność.

Gratulujemy chórzystom udanego występu i życzymy dalszych sukcesów, o których nie omieszkamy napisać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane posty

Ogłoszenia

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA DZIERŻAWĘ NIERUCHOMOŚCI Wójt Gminy Tarnawatka ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na okres 3 lat, nieruchomości gruntowej wykorzystywanej rolniczo położonej w Hucie Tarnawackiej oznaczonej numerem: 1083/1 ark. 2 obr. Huta Tarnawacka o pow. 0,45 ha. Termin zagospodarowania nieruchomości 1.10.2021 – 30.09.2024r. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka 1083/1 ark. 2 przeznaczona jest […]

Ogłoszenia

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Spisz się. Rachmistrz zaprasza do świetlic INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań Jeszcze do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Aby ułatwić Państwu wypełnienie obowiązku spisowego, na terenie naszej gminy organizujemy mobilne punkty spisowe.  Mobilne punkty, w których spisywać będzie spisywać rachmistrz, zostaną ustawione: 12.09.2021r. w niedziele o godzinie 12.00 w Klocówce[…]