„TARNA-VOX” znowu śpiewa

Na XX Transgranicznym Festiwalu Pieśni o Roztoczu w Suścu, chór „TARNA-VOX” wyśpiewał III nagrodę.   Osiągnięcie tym  bardziej cenne, że zespół dopiero w czerwcu wznowił działalność po ponad rocznej przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczną.

W niedzielę 25 lipca w amfiteatrze w Suścu w zmaganiach konkursowych w kategorii dowolny utwór ludowy, chór „TARNA-VOX” zaprezentował pieśń pt. „Moje miejsce”. Słowa tego pięknego utworu mówiące o Tarnawatce, napisała Katarzyna Jastrząb. Nasi śpiewacy zdobyli III miejsce. Najwyższą lokatę uzyskał Zespół „Grabowiczanki” z Grabowicy, a na drugiej pozycji sklasyfikowano Zespół „Aleksandrowiacy” z Aleksandrowa.

Dla powracającego dopiero do działalności i dodajmy bardzo uszczuplonego chóru, była to doskonała okazja do zaprezentowania się szerszej publiczności i zdobycia nowych doświadczeń. „TARNA-VOX” wciąż zaprasza miłośników śpiewu, którzy mogą wesprzeć jego działalność.

Gratulujemy chórzystom udanego występu i życzymy dalszych sukcesów, o których nie omieszkamy napisać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiązane posty

Ogłoszenia

INFORМACJA

INFORМACJA Wójt Gminy Tarnawatka podaje do publicznej wiadomości, iż w dniach 27-28 listopada oraz 11 i 18 grudnia 2021 r. KŁ nr 8 Łoś w Lublinie organizuje polowania zbiorowe m.in. na dziki na terenie obwodu 303 w Gminie Tarnawatka (wschodnia strona od drogi wojewódzkiej Tomaszów Lubelski – Łaszczów).

Ogłoszenia

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

OGŁOSZENIE O PRZETARGU NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI Wójt Gminy Tarnawatka ogłasza 1. Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Gminy Tarnawatka, położonej w miejscowości Sumin, oznaczonej numerem 211/3 ark. 3 obręb Tarnawatka, stanowiącej grunty orne. Nieruchomość o pow. ogólnej 0,45 ha, uwidoczniona w KW ZA1T/00069499/7 zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest jako tereny upraw[…]